دفاع بانوان بجنوردی از حقوق مسلمانان فلسطین با حضور در راهپیمایی روز قدس

مردم خراسان شمالی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی روز جهانی قدس برای حمایت از مردم ستم دیده فلسطین وحدت و همدلی خود را در کف خیابان ها به نمایش گذاشته اند.

 

امروز مردم روزه دار خراسان شمالی برای تجدید میثاق با امام راحل و حمایت از مردم فلسطین در کف خیابان ها تنفر خود از آمریکا و رژیم اسرائیل را با سر دادن شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ برآل سعود» و «مرگ بر آمریکا» طنین انداز کردند.

 

همچنین امروز مردم خراسان شمالی باری دیگر حمایت خود از ولایت فقیه را با شعارهای «ولایت فقیه اصل دین است محور اتحاد مومنین است»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست»، «مرگ بر منافق و فتنه گر»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده» و «گوش به فرمان تو ای رهبر آزاده  لب تو اگر تر بکنی ما همه آماده ایم» را به گوش دشمنان داخلی و خارجی رساندند.

 

گفتنی است امروز پیران و کودکان در هوای گرم تابستان در کنار جوانان، نوجوانان و دیگر اقشار مختلف جامعه قرار گرفتند تا اعلام کنند حماسه آفرینی با اتحاد و همبستگی تمامی افراد میسر خواهد شد.

 

مسئولان استان خراسان شمالی نیز با حضور در کنار مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت  و اعلام کردند برای تزریق روحیه امید به مظلومان و محرومان هر قدمی بتوانند خواهند برداشت.

 

 

انتهای خبر./ر

حدیث روز

معرفی کتاب


"دختر شینا"

 

ادامه مطلب