دولت باید بستر را برای تولید ملی فراهم کند/ امروزه ما همه مصرف کننده هستیم

 

 

 

حجت‌الاسلام علی خادمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در نشست جمعیت بانوان فرهیخته خراسان شمالی گفت: ماه رمضان فرصت گرانبهایی است که برای بندگی مقدور شده است.

 

وی بیان کرد: ماه رمضان این خصوصیات را دارد که پذیرای تمام بندگان خدا است نه فقط کسانی که اهل ایمانند.

 

حجت الاسلام خادمی بیان کرد: این ماه عزیز، ساعات و لیالی در بهترین زمان ها است، با دست خالی نیامده است بلکه سوغاتی گرانبهایی همراه خود آورده است.

 

وی گفت: ماه رمضان به همراه خود مغفرت و رحمت آورده است، در مقایسه با ماه های دیگر فرق دارد درهای بهشت باز و درهای جهنم در این ماه بسته است.

 

حجت الاسلام خادمی ادامه داد: اگر ماه مبارک رمضان بیاید و تمام شود و کسی مورد آمرزش قرار نگیرد درواقع به خودش ظلم کرده است.

 

وی عنوان کرد: با توجه به سال حمایت کالای ایرانی است، موضوع مثلثی دولت، تولید کننده و مصرف کننده است.

 

حجت الاسلام خادمی خاطر نشان کرد: دولت به این معنا که باید ساز و کار، بستر و ملزومات را فراهم می کند، مولد به کیفیت توجه کند که مصرف کننده خواستار چه چیزی است.

 

وی گفت: امروزه ما همه مصرف کننده شده ایم و تولید کننده نیستیم این فرهنگ باب شده و متاسفانه تبدیل به هنجار شده است، در حالی که در گذشته این طور نیست.

 

حجت الاسلام خادمی یادآور شد: ما در حوزه فرهنگ سازی می توانیم موثر باشیم، به ویژه زنان که امورات داخلی منازل زیر نظر آن ها است.

 

وی افزود: در قدم اول باید این بانوان خودشان قضیه را باور کنند و مشکل دیگر این است که کالای ایرانی در شهرها وجود ندارد.

 

حجت الاسلام خادمی اضافه کرد: در شبکه ی آموزش در مدارس می توانیم جدی ورود پیدا کنیم و در حوزه ی فرهنگ می توانیم فعال و موفق باشیم.

 

انتهای پیام/ رحمانی

 

حدیث روز

معرفی کتاب


"دختر شینا"

 

ادامه مطلب